درباره بنوان

گروه بازرگانی بنوان یک تیم 18 نفره است که با توجه به اهمیت توسعه مکانیزاسیون در حوزه صنعت ادوات کشاورزی و حاکمیت وضع نابسامان در این حوزه که اغلب ناشی از سوء رفتار برخی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان سود جو، که آن هم متاثر از به روز نبودن دانش کشاورزان و عدم رسیدگی کافی مسوولین به این امر مهم می باشد، ورود به عرصه توزیع ادوات کشاورزی کرده است.

رسالت این تیم از یک طرف، افزایش سطح آگاهی کشاورز به منظور توان انتخاب صحیح ادوات با کیفیت، و همچنین ارتقاء سطح دانش تولید کننده در جهت بهبود کیفیت محصولات تولیدی و از طرف دیگر، کشف ایده های نو و خلاقانه از سوی کشاورزان، تولید کنندگان، دانشجویان و در نهایت، انتخاب ایده های برتر و پیاده سازی آن که بالتبع سبب پیشرفت صنعت کشاورزی در کشور و ترغیب کشاورز نسبت به ادامه فعالیت کشاورزی خواهد بود، می باشد.

بنوان دو شعار دارد: شعار اول این تیم »با بنوان پیشرو باش« است؛ که با آموزش های رایگان به زبانی ساده سطح اطلاعات کشاورز در حوزه مکانیزاسیون را بالا برده و او را کمک می کند تا در زمینه استفاده از ادوات مورد نیازش پیشرو و متخصص شود و از طرف دیگر با راهنمایی در انتخاب ادوات مناسب کشاورز را کمک می کند بهترین ادوات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در اختیار داشته باشد. شعار دوم این تیم »اینجا اولویت منافع شماست« است؛ که اولویت اول شرکت بنوان منافع کشاورز است و در انتخاب ادوات و قطعات منافع وی در اولویت می باشد.

در بنوان:

  • از مشاوران متخصص به صورت رایگان بهره مند هستید.
  • بدون ریسک و مطمئن با کیفیت ترین ادوات و قطعات را خرید می کنید.
  • با توجه به شرایط اقتصادی، جغرافیایی و محصول شما به شما مشاوره می دهیم.کلیه ادوات و قطعات را با تضمین قیمت خرید خواهید کرد.
  • کلیه محصولات با تنوع بالا عرضه می شود.
  • در صورت عدم رضایت از کالا می توانید کالا را مسترد کنید.

به امید ایرانی آباد

 

درباره بنوان - مرکز تخصصی ادوات و قطعات کشاورزی ایران