پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

نهرکن

نمایش 10 20 50

نهرکن بزرگ قطعات آهنگری خراسان

تماس بگیرید
نهرکن بزرگ قطعات آهنگری خراسان (محمدزاده) با عمق کاری 40 سانتی متر و وزن 270 کیلوگرم به توان 70 تا 80 اسب بخار نیاز دارد.

نهرکن ثابت خیش ساز صنعت خراسان

18.250.000تومان
نهرکن ثابت خیش ساز صنعت خراسان، جوی هایی با عرض ثابت را ایجاد می کنند که به توان 60 تا 65 اسب بخار برای کشش نیاز دارند.

نهرکن ثابت شخمیران

تماس بگیرید
نهرکن ثابت شخمیران می تواند یک جوی را در وسط چرخ ها و پشت تراکتور ایجاد کنند و به توان 60 تا 65 اسب بخار برای کشش نیاز دارند.

نهرکن سه حالته خیش ساز صنعت خراسان

24.000.000تومان
نهرکن سه حالته خیش ساز صنعت خراسان به سه حالت می تواند پشت تراکتور نصب شود و به توان 60 تا 65 اسب بخار نیاز دارد.

نهرکن کوچک قطعات آهنگری خراسان

تماس بگیرید
نهرکن کوچک قطعات آهنگری خراسان (محمدزاده) دارای عرض کار قابل تغییر بین 60 تا 90 سانتی متر می باشد که به توان 55 اسب بخار برای کشش نیاز دارد.

نهرکن لولایی خیش ساز صنعت خراسان

17.700.000تومان
نهرکن لولایی خیش ساز صنعت خراسان دارای قابلیت تغییر عرض جوی می باشد که بین انواع نهرکن ها رایج می باشد و به توان 60 اسب نیاز دارد.

نهرکن لولایی علیزاده

تماس بگیرید
نهرکن لولایی علیزاده دارای قابلیت تغییر عرض کار را دارد و جوی های با عرض مختلفی را ایجاد می کند. ضمن آنکه به توان 60 تا 56 اسب نیاز دارد.

نهرکن متحرک شخمیران

تماس بگیرید
نهرکن متحرک شخمیران دارای قابلیت تغییر مکان خیش روی شاسی می باشد و به توان 60 تا 65 اسب بخار برای کشش نیاز دارد.

نهرکن

نهرکن

در سیستم سنتی آبیاری در کشاورزی و باغبانی برای انتقال آب از نهر ها و جوی ها استفاده می شود. برای ایجاد نهر و جوی و همچنین ایجاد کانال های زهکشی از دستگاه نهرکن می توان استفاده کرد. دستگاه نهر کن طوری ساخته شده است که می توان گفت از اتصال دو خیش گاو آهن از ناحیه تیغه ها تشکیل شده است (البته در تولید نهرکن همیشه چنین کاری نمی کنند). کار خیش گاو آهن برگردان دار این است که لایه خاک را تا عمق تنظیم شده برش می زند، برمی گرداند و به کنار می ریزد. دو خیش گاو آهن با متصل شدن به هم از قسمت پیشانی و برگرداندن خاک به دو طرف باعث ایجاد نهر و جوی می شوند. گاهی کشاورزان به خاطر عدم دسترسی به دستگاه نهرکن،خیش های دیگر گاواهن را باز می کنند تا فقط یک خیش روی گاواهن بماند. حال با دو بار شخم زدن در کنار هم و در جهت عکس، یک جوی ایجاد می کنند. البته این کار به خاطر تردد بیشتر تراکتور، کوبیده شدن بیشتر زمین و استهلاک بیشتر، به هیج وجه توصیه نمی شود.

همچنین ایجاد نهر و جوی به صورت دستی و با بیل، کاری بسیار سخت و زمانبر است، و نهر ایجاد شده هم از کیفیت خوبی برخوردار نیست. استفاده از دستگاه نهر کن، علاوه بر راحت تر کردن کار، باعث سرعت بخشیدن به کار و همچنین افزایش کیفیت می شود. نهرکن ها در دو نوع تراکتوری و تیلری وجود دارند. نهرکن های تراکتوری به پشت تراکتور و به اتصال سه نقطه وصل می گردند. نهر کن پشت تراکتوری این امکان را به کشاورز خواهد می دهد که دستگاه را به تراکتور متصل کرده و از نیروی تراکتور برای به حرکت دراوردن و ایجاد شیار در زمین استفاده کرد. با استفاده از دستگاه نهرکن، با یک بار عملیات خاکورزی می توان نهر و جوی آب مورد نیاز را به وجود آورد. نهرکن ها در انواع مختلف ثابت و قابل تنظیم تولید می گردند. با حرکت تراکتور، نهر کن روی زمین کشیده شده و جوی یا نهر ایجاد می شود. جوی های آب در دو حالت اصلی و فرعی وجود دارند. عمق و عرض جوی های فرعی به دلیل کمتر بودن حجم آب عبوری از آن ها، کمتر از جوی های اصلی است. با استفاده از نهرکن های قابل تنظیم می توان جوی های آب با عمق و عرض مختلف ایجاد نمود. طوری که برای جوی های اصلی، اندازه و عمق را بیشتر کرد و برای جوی های فرعی، عمق و عرض کمتری در نظر گرفت. نهر کن ها از پوشش رنگ بسیار خوب و استحکام خوبی باید بهره مند باشند زیرا فشار زیادی حین کار به آن ها وارد می شود. تیغه ها نیز باید از فولاد های ضدسایش ساخته شوند.

نهرکن ها در زیر مجموعه ادوات و تجهیزات کشاورزی و باغبانی دسته بندی می شوند.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد