پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

تریلر

فیلتر محصولات

پیشنهاد لحظه ای

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

تریلر

تریلر

یکی از مسائل و دغدغه های کشاورزان و باغداران، حمل محصولات برداشت شده برای انتقال به بازار است. در این جا وسیله ای به نام تریلر یا تریلی بسیار کاربردی و کمک کننده است. بوسیله تریلر، کشاورز و باغدار می تواند محصول خود را به راحتی از محلی به محل دیگر انتقال دهد. همچنین برای حمل کود، بذر، خاک، و سایر موارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

در قدیم تریلرها با عنوان گاری یا ارابه، به حیوانات اهلی وصل می شدند و بار را اینگونه انتقال می دادند. اما با ورود تراکتور به عرصه کشاورزی، تریلر های تراکتوری هم وارد این عرصه شدند و بسیار کارامدتر از گاری ها، توانستند بارها را انتقال دهند. یکی از مزیت های تریلر ها، این است که می توانند بار را بوسیله کمپرسی، تخلیه کنند. البته خاصیت کمپرسی را تمام تریلرها ندارند و فقط تریلرهای کمپرسی می توانند این کار را انجام دهند.

این وسیله در مزرعه و باغات برای حمل خاک، کود، شاخه ها، محصولات برداشت شده، جعبه و … و در دامداری ها برای حمل علوفه، پهن، شیر و … بسیار کاربرد دارد.

تریلرها انواع و اقسام مختلفی دارند که از جنبه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این انواع بنا به نیاز مشتری، می تواند کاربرد داشته باشد و کشاورز یا دامدار بنا به نیاز و بودجه مالی خود، یکی از انواع تریلر را خریداری می کند.

تریلر ها در دو دسته کلی برای تیلر، و برای تراکتور تولید می شوند. تیلری ها مخصوص اتصال به تیلر یا همان تراکتورهای دوچرخ هستند و تراکتوری ها، به تراکتورهای باغی یا زراعی متصل می گردند. نوعی باغی سایز کوچک تری دارد که مخصوص اتصال به تراکتورهای باغی است.

از منظری دیگر، تریلر ها به انواع تک محور، جفت محور و سه محور تقسیم می شوند. هرچه ظرفیت تریلر بیشتر باشد، به تعداد محور بیشتری نیاز دارد. هر محور حداقل دو لاستیک دارد اما بنا به نیاز، گاهی از چرخ های دوبل نیز برای هرطرف استفاده می گردد.

تریلر ها همچنین در انواع کفی و دیواره دار ساخته می شوند. نوع دیواره دار می تواند دارای دیواره های ثابت در طرفین باشد، یا دیواره های طرفین نیز قابلیت باز شدن داشته باشند. دیواره ها در ارتفاع های مختلفی ساخته می شود که بنا به نیاز، هر شخص می تواند سایز مورد نظر را سفارش دهد.

و از دیدگاهی دیگر در انواع ساده و کمپرسی وجود دارند. یکی از تفاوت های انواع کمپرسی، در نوع تخلیه بار است. کمپرسی ها می توانند بار را فقط از عقب تخلیه کنند، یا از طرفین تخلیه کنند و یا حتی از سه طرف تخلیه کنند.

 تریلر جزو ادوات و نجهیزات کشاورزی و باغبانی دسته بندی میگردد.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد