پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

کابین تراکتور

فیلتر محصولات

پیشنهاد لحظه ای

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

کابین تراکتور

کابین تراکتور

کابین تراکتور

در قدیم با ورود تراکتور، کشاورز به خاطر اینکه بتواند تسلط کافی به کار خود بر روی زمین داشته باشد، کابین یا اتاقی بر روی تراکتور نبود. با گذشت زمان و تسلط بیشتر مردم بر تراکتور، و همچنین افزایش سطح رفاه، تولید کنندگان به این فکر افتادند که برای تراکتور، همانند سایر خودروها، اتاقی طراحی کنند تا اپراتور(راننده) تراکتور، در گرمای تابستان و سرمای زمستان، از اسایش بیشتری برخوردار باشد.

به مرور زمان، سطح این رفاه به جایی رسید که راننده علاوه بر دور ماندن از سرمای زمستان توسط بخاری و گرمای تابستان توسط کولر، از سر و صدای زیاد، تکان و لرزش و همچنین گردوخاک بوسیله اتاق یا کابین در امان است. کابین های امروزی همچنین از دید بسیار خوبی نسبت به اطراف خود برخوردارند.

وجود رادیو پخش و حتی دوربین و صفحه نمایشگر نیز کار با تراکتور را جذاب تر می کند.

در تراکتورهای تولید داخل، کابین تراکتور یک قسمت اختیاری است که خریدار می تواند آن را در هنگام خرید سفارش دهد و یا ان را بعدا از بازار خریداری کرده و روی تراکتور نصب کند.

امکاناتی که در بالا برای کابین تراکتور ذکر شد، در تمام انواع وجود ندارد. ساده ترین و البته ارزان ترین کابین تراکتور، فقط دارای یک چهارچوب به همراه سقف است که روی دیواره ها شیشه هایی نصب شده است. این نوع کابین فقط می تواند در تابستان در حد یک سایه بان و در زمستان فقط حفاظی در برابر باد و تا حدودی سرما باشد. همچنین مقداری هم جلوی ورود گردوخاک را می گیرد.

اما در کابین های با امکانات بیشتر، شما قطعا رفاه بیشتری خواهید داشت. هر کابین بنا به سازنده آن، ممکن است امکانات متفاوتی در کابین ساخت خود در نظر گرفته باشد. یکی از صندلی های راحتی بادی و قابل تنظیم استفاده می کند. یکی برای شیشه ها پرده نصب می کند. یکی می تواند یک صندلی کوچک دیگر در کابین تعبیه کند تا شخص دومی هم بتواند در آن جا بنشیند. استفاده از چراغ های کاری و چراغ گردان نیز از دیگر امکاناتی است که می توان به کابین اضافه کرد.

تفاوت کابین های مختلف برای یک تراکتور، در کیفیت کار، جنس بدنه، جنس قطعات کار شده، رنگ، قابلیت ها و اجزای موجود بر روی کابین است. از دیگر اجزایی که در کابین تراکتور اختیاری محسوب می شوند می توان کولر و پخش را نام برد. سیستم کولر به طور کامل روی کابین نصب می گردد اما کمپرسور آن باید روی موتور قرار گیرد تا کولر بتواند به درستی کار کند.

از آن جا که کابین تراکتور را نمی توان جزو ادوات و تجهیزات کشاورزی و باغبانی دسته بندی کرد، این وسیله در قسمت سایر تجهیزات دسته بندی می گردد.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد