پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

تانکر

فیلتر محصولات

پیشنهاد لحظه ای

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

تانکرتانکر

تانکر یا مخزن، وسیله ای است برای نگهداری یا انتقال مایعات. یکی از کاربردهای تانکر، نگهداری سوخت است. از آن جا که سوخت گیری تراکتور در جایگاه سوخت کار دشواری است، معمولا سوخت بوسیله مخزن های حمل سوخت به مزارع انتقال داده می شوند. در آن جا نیز یک مخزن باید باشد تا سوخت را در آن نگهداری کرد و بتوان به راحتی، عملیات سوخت گیری تراکتور را نیز انجام داد. این تانکر می تواند ثابت و یا متحرک باشد.

انواع ثابت، در یک جا قرار می گیرند و به راحتی قابل جابجایی نیستند. نوع ثابت نسبت به نوع متحرک جای کمتری می گیرند و برای ذخیره مایعات مانند سوخت یا آب مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس مخرن ها بسیار حائز اهمیت است. مخزن ها می توانند از جنس آهن، ورق های گالوانیزه، استیل، پلاستیک و یا حتی پلی اتیلن باشند. بنا بر ماده ای که قرار است در مخزن قرار گیرد، جنس مخزن می تواند متفاوت باشد. مثلا تانکرهای با جنس ورق گالوانیزه برای نگهداری سوخت مناسب نیستند و بهترین تانکرها برای آن ها، تانکرهای آهنی هستند.

انواع متحرک بیشتر برای حمل و انتقال مایعات به کار می روند. از موارد استفاده این نوع می توان به انتقال آب و سوخت اشاره کرد. یکی از بیشترین کاربرد انواع  متحرک، انتقال سموم به مزرعه یا باغ است. در استفاده از سم پاش های زنبه ای که فاقد مخزن می باشند، این نوع مخزن می تواند گزینه مناسبی برای تامین سم مورد نیاز سم پاش باشد.

یکی از کارهایی که می توان با انواع متحرک کرد، تبدیل آن ها به سم پاش و محلول پاش است. با اضافه کردن یک پمپ سم پاش و یک موتور، و درست کردن اتصالات مورد نیاز، می توان تانکر را به یک سم پاش تبدیل کرد.

در انواع متحرک، غیر از مخزن، شاسی، محورها (اکسل) و چرخ ها نیز حائز اهمیت است.

جنس شاسی باید به اندازه کافی مستحکم باشد تا تحمل وزن و ضربات را داشته باشد. جوش های co2 در صورت استفاده، استحکام بیشتری از جوش های برق(معمولی) دارند.

تعداد محورها بر اساس ظرفیت مخزن معین می گردد. محور ها می توانند در انتهای شاسی باشند و تانکر برای حمل باید قسمتی از وزن خود را روی مال بند تراکتور بیندازد. و یا می تواند در دو طرف شاسی باشد و تانکر به طور مستقل وزن خود را تحمل کند.

از موارد دیگری که در این دستگاه مهم است، ترمز دار یا بدون ترمز بودن ان است. بعضی از انها دارای ترمز هستند و در صورت توقف تراکتور، ان ها نیز ترمز می گیرند و توقف می شوند.

تانکر جزو ادوات و تجهیزات کشاورزی و باغبانی دسته بندی میگردد.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد