پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

قطعات هیدرولیک عقب تراکتور (8)

قطعات موتور تراکتور (61)

قطعات گیربکس و آکسل عقب تراکتور (32)

قطعات کلاچ تراکتور (9)

قطعات کابین تراکتور (1)

قطعات چرخ های تراکتور (3)

قطعات جلوبندی تراکتور (26)

قطعات برق تراکتور (10)

قطعات بدنه تراکتور (12)

قطعات بازوها و اتصالات تراکتور (6)

سایر قطعات تراکتور (3)

اشتراک گذاری:

قطعات تراکتور

قطعات تراکتور

تراکتور به عنوان تأمین کننده توان در کشاورزی مطرح می باشد. تمام ادوات کشاورزی برای انجام کار نیاز به توان و محرکه دارند. هر ادواتی را که در نظر بگیرید چه گاوآهن، چه دیسک، روتیواتور، بیل های لودری و سمپاش ها برای انجام کار نیاز به توان برای عملگر های خود دارند. تراکتورهای کشاورزی بالواقع نقش اساسی را در پیشرفت و توسعه کشاورزی ایفا کرده اند. تراکتورها کارهای سنگین را برای کشاورزان راحت، عملیات های مختلف را در زمان کم و به سرعت انجام می دهند و در نتیجه منجر توسعه کشت و افزایش سطح زیر کشت در تمام نقاط کره زمین شده اند.
البته اختراع و تولید تراکتور وابسته به اختراع موتور و یا موتور بخار می باشد که در تراکتور مورد استفاده قرار گرفته است. تراکتورهای اولیه علی رغم جثه بزرگی که داشتند توان بالایی را ارائه نمی کردند و خیلی اجزا و طرز کار ساده ای که داشتند برای بعضی کارهای کشاورزی استفاده می شدند. روند توسعه و تکامل تراکتور به تدریج و با پیشرفت علم و صنعت در سایر حیطه های زندگی بشر اتفاق افتاد. تراکتورهای اولیه از موتور بخار استفاده می کردند که بیشتر برای کاربرد ادوات به صورت کششی بهره برداری می شدند. به تدریج موتور بخار تبدیل به موتورهای دیزلی شد که دارای توان بیشتری بودند و کارهای سنگین را انجام می دادند. امکانات دیگری که در ادامه به تراکتوراضافه شد سیستم هیدرولیک تراکتور شامل مکانیسم اتصال سه نقطه بود که توسط هری فرگوسن اختراع گردید. البته به نوعی می توان مکانیسم اتصال سه نقطه یکی از خاص ترین امکانات تراکتور است که استفاده از ادوات به صورت سوار را فراهم می کرد که منجر به بهبود کشش در تراکتور می شد. امکانات دیگری که در ادامه افزوده شد را می توان انواع گیربکس های پیشرفته در تراکتور، الکترونیکی شدن سیستم های کنترل عملکرد اجزای مختلف تراکتور و کابین های راحت تر و مطلوب تر در نظر گرفت.
تراکتورها در کشاورزی چند نوع توان را در اختیار کاربران یا کشاورزان می دهند. انواع توان های هیدرولیکی، کشش و کشش مالبندی، دورانی شافت خرمنکوب و الکتریکی را تراکتور ارائه می دهد. توان هیدرولیکی برای اتصال ادوات هیدرولیک به تراکتور و بازوهای اتصال سه نقطه مثل ادواتی که دارای جک هیدرولیک می باشند، توان کششی برای اتصال ادوات سوار به تراکتور مثل گاوآهن های سه خیش، توان مال بندی برای اتصال ادوات کششی به تراکتور مثل دیسک های کششی، توان دورانی برای اتصال روتیواتور و خرمنکوب و توان الکتریکی هم که نسبتا جدید است و می توان با استفاده از برق تولیدی تراکتور بعضی ادوات را تامین نیرو کرد.
با توجه به خدمات گوناگونی که ارائه می دهد دارای یک سری قطعات یدکی تراکتور می باشد که به صورت جزئی تر این قطعات مربوط به قطعات یدکی جلوبندی تراکتور، قطعات یدکی موتور تراکتور، قطعات یدکی برقی تراکتور، قطعات یدکی هیدرولیک تراکتور، قطعات یدکی چرخ تراکتور، قطعات یدکی بازوها و اتصالات تراکتور، قطعات یدکی بدنه تراکتور، قطعات یدکی کلاچ تراکتور، قطعات یدکی کابین تراکتور و سایر قطعات یدکی تراکتور می شود.
البته همانطور مشخص است با توجه به وظایف متنوع تراکتور و قسمت های گوناگونی که تشکیل شده است، قطعات یدکی تراکتور با تعداد و تنوع بسیاری همراه است که به دسته بندی کلی از آنها اشاره شد. یک سری نکات در تأمین قطعات یدکی تراکتور و سرویس های دوره ای آنها وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می شود.

قطعات تراکتور

لوازم یدکی تراکتور

اولین نکته بحث تأمین قطعات اصلی و با دوام می باشد که باید مد نظر قرار بگیرد. البته کار خرید قطعات تراکتور آن تولید شرکت های اصلی در بازار کار ساده ای نیست. مخصوصا برای تراکتورهای قدیمی کار مشکلی می باشد. دومین نکته بحث قطعات از جنس و کیفیت بالا می باشد. این مورد هم بعضا برای کشاورزان قابل تشخیص نیست و نیاز به نظرات متخصصین دارد. از دیگر ویژگی هایی که باید در تأمین قطعات یدکی تراکتور مد نظر قرار گیرد گارانتی قطعات و استفاده صحیح و درست از قطعات تراکتور می باشد.
با به روز شدن امکانات در جهان کنونی بحث خرید قطعات تراکتور هم به سهم خود تغییر کرده است. یکی از شاخص های بارز در دنیای اطراف ما، دیجیتال شدن و آنلاین شدن بسیاری از امور است که منجر به افزایش سرعت کار و دستیابی به امکانات فراوانی می شود. در این راستا می توان برای خرید قطعات تراکتور از فروشگاه های آنلاین یا فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی تراکتور این کار را انجام داد. یکی از نکات مثبت در فروشگاه های اینترنتی، بحث قیمت هاست که به سرعت می توان قیمت های فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه کرد که حتی در مقایسه با خرید حضوری، با احتساب هزینه های رفت و آمد می تواند به صرفه هم باشد.
سایت بنوان یک سایت فروشگاه اینترنتی قطعات تراکتور و ادوات کشاورزی می باشد. کشاورزان عزیز در همه نقاط کشور و از فاصله های دور و نزدیک می توانند با مراجعه به سایت تخصصی بنوان، با خرید قطعات تراکتور، با قیمت هایی به صرفه و تخفیفات جذاب نسبت به خرید لوازم یدکی تراکتور و ادوات کشاورزی اقدام کنند. از بابت قیمت قطعات تراکتور هم این اطمینان خاطر به آنها داده می شود که قطعات با کیفیت، یا قیمت مناسب و در اسرع وقت به آنها تحویل می شود.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد