پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

قطعات بازوها و اتصالات تراکتور

اشتراک گذاری:

لوازم و قطعات بازوها و اتصالات تراکتور

تراکتور یکی از ماشین های خودگردان بسیار مهم در کشاورزی می باشد که منشا بسیاری از تحولات در کشاورزی شده است. تراکتور کمک می کند تا بتواند انواع ادوات کشاورزی به کار گرفته شوند و تحولات مهمی در کشاورزی در کشاورزی ایجاد شود. تراکتور انواع و اقسام توان ها را برای ادوات کشاورزی تآمین می کند. یکی از توان های تولیدی در تراکتور، توان هیدرولیکی می باشد. به دو شکل توان هیدرولیکی در تراکتورها بروز می کند که شامل توان هیدرولیکی در بازوها و در خروجی های هیدرولیک می باشد.
تراکتورهای قدیمی یا اولیه فاقد سیستم هیدرولیک برای اتصال ادوات بودند. ادوات اولیه فقط به صورت کششی به تراکتور متصل می شدند. اما این شیوه مشکلاتی را در پی داشت. تراکتور ها ادوات را به دنبال خود می کشیدند که معمولا یک چرخ هم داشتند که مقداری از وزن آنها را تحمل کند. اما مشکل درست زمانی بود که تراکتور به مانعی برخورد می کرد و یا لازم بود در یک خاک سنگین کار کند. در این گونه مواقع قسمت جلوی تراکتور از زمین بلند می شد و یا بکسوات زیادی تحمل میکرد و پیشروی کمی داشت.
این مشکل را سعی کردند با آج تیزتر و بلند تر و سنگین کردند تراکتور و چرخ های آن حل کنند. اما مساله که وجود داشت آن بود که تراکتور از شدت سنگینی در زمین فرو می رفت. اما هری فرگوسن این مشکل را حل کرد. او با ایده درخشان اتصال سه نقطه و اضافه کردن آن به تراکتور باعث شد این مشکل به اندازه زیادی رفع گردد. اتصال سه نقطه با سوار کردن ادوات به تراکتور و انتقال وزن به جلوی آن باعث استقرار و کشش بیشتر تراکتور در شرایط مختلف می شود. بدین ترتیب تراکتورهای سبک و کوچکتر هم توانستند توان کششی خوبی داشته باشند. مزیت اصلی سیستم اتصال سه نقطه ای انتقال وزن و مقاومت ادوات به چرخ های محرک تراکتور است. با توجه به وزن، قدرت و مصرف سوخت یکسان، کشش بیشتری نسبت به تراکتور می‌دهد.
با تکمیل اتصال سه نقطه، ادوات به سه بازوهای هیدرولیکی تراکتور برای اتصال ادوات به کار می روند. قطعات بازوها و اتصالات تراکتور دارای سه نقطه اتصال می باشند که ادوات سوار و نیمه سوار به آنها وصل می شود. ادوات سوار به سه نقطه به طور کامل متصل شده و ادوات نیمه سوار فقط به بازوهای پایینی وصل می گردد. با اتصال سوار ادوات، به طور کامل با هیدرولیک تراکتور کنترل شده و بالا و پایین می شود. شامل دو نوع کنترل هیدرولیکی هم می باشند که عبارتست از کنترل موقعیت و کنترل کشش. در کنترل موقعیت، در یک ارتفاع ثابت قرار می گیرند و بیشتر برای ادواتی مثل سم پاش ها استفاده می شود. در حالت کنترل کشش هم، اگر به ادوات خاکورزی در حین عملیات فشار زیادی وارد شود، به طور خود کار ادوات بالا آمده و از خاک بیرون می آیند.

قطعات بازوها و اتصالات تراکتور

ویژگی ها و اجزای قطعات بازوها و اتصالات تراکتور

اتصال سه نقطه ای از چندین سیستم تشکیل شده است که همزمان کار می کنند. این موارد شامل نقاط اتصال تراکتور، بازوهای بالابر، تثبیت کننده ها و سیستم هیدرولیک است. اتصالات سه نقطه ای از سه بازوی متحرک تشکیل شده است. دو بازوی پایینی (بازوهای بالابر دسته) توسط سیستم هیدرولیک کنترل می شوند. بازوهای پایینی بلند کردن، پایین آوردن و حتی کج شدن بازوها را فراهم می کنند. ساق وسط (پیوند بالایی) قابل حرکت است، اما معمولاً توسط سیستم هیدرولیک تراکتور تغذیه نمی شود.
به طور خاص قطعات بازوها و اتصالات تراکتور شامل قطعاتی از قبیل بازو وسط تراکتور یا ساق وسط، بازوهای هیدرولیکی سمت راست و چپ، پین های اتصال ادوات، زنجیر بغل تمام فورج 285، سر بازویی شمشیری و سیلندر جک هیدرولیک زیر صندلی می باشد.
برای خرید قطعات بازوها و اتصالات تراکتور می توانید از سایت بنوان اقدام کنید و نسبت به قیمت قطعات بازوها و اتصالات تراکتور اطمینان کافی را داشته باشید.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد