پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

قطعات کابین تراکتور

اشتراک گذاری:

قطعات کابین تراکتورلوازم و قطعات کابین تراکتور

تراکتورهای کشاورزی مدرن سیستم های پیچیده و بسیار کارآمدی هستند که توسعه آنها دائماً به سمت کاهش اثرات منفی بر محیط زیست (بازدهی سوخت بیشتر و آلودگی کمتر، تراکم خاک کمتر) و همچنین به سمت فضای اپراتور هدایت می شود. ارگونومی شرایط داخل کابین تأثیر قابل توجهی بر عملکرد اپراتور دارد، بنابراین بر نتیجه کلی در سیستم انسان-تراکتور-محیط نیز تأثیر می گذارد. از دیدگاه اپراتور، ارگونومی کابین یک عامل کلیدی در تضمین عملکرد بهینه کاری وی است که به راحتی می تواند به ضعیف ترین حلقه در فرآیند کار تبدیل شود. در حالی که از یک سو، کابین حفاظت مکانیکی و محافظت در برابر شرایط نامساعد محیطی را ارائه می دهد، از سوی دیگر، حتی در شرایط محیطی متوسط، کابین بسته مانند خانه سبز عمل می کند و فضای بسته آن می تواند ناخوشایند، غیرقابل تحمل و حتی خطرناک شود.

قطعات کابین تراکتور

این مقاله به بررسی قطعات کابین تراکتور و مواردی که بررسی آنها اطلاعات کاملی را به کشاورزان می دهد می پردازد و آنها می توانند با دانش بیشتری اقدام به تأمین قطعات کابین تراکتور خود نمایند. ارگونومی محیط حرارتی مبتنی بر رابطه بین دمای هوا، دمای تابش سطوح داخلی، سرعت هوا و رطوبت نسبی است که در ترکیب با هم باید عدم ایجاد ناراحتی را برای فعالیت و لباس اپراتور مشخص کند. فرآیندهای حرارتی در سیستم کابین، برخلاف نویز و لرزش، تقریباً مستقل از عملکرد تراکتور هستند، اما به شرایط حرارتی خارج (دمای هوا، سرعت هوا، شدت تابش خورشیدی) بستگی دارند. بنابراین، کابین در اینجا به عنوان یک واحد جداگانه در نظر گرفته می شود. از آنجایی که کاهش افزایش حرارت کابین به معنای کاهش بار حرارتی اپراتور نیز می باشد، پارامترهای طراحی مربوطه در این مقاله تحلیل می شوند. هدف این مقاله شناسایی بیشتر قطعات کابین تراکتور به همراه شناخت عوامل تأثیر گذار بر کیفیت آن است.
کابین تراکتور کشاورزی این روزها برای برآوردن نیازهای مشتری (اپراتور) با برآوردن نیازهای آسایش و ایمنی آنها شتاب بیشتری می گیرد. کابین به عنوان فضای اپراتور منطقه ایمنی است که برای همه کابین ها لازم است. حفاظت از واژگونی تراکتور نوعی ویژگی اجباری ضروری است که از اپراتور در برابر آسیب جدی در هنگام واژگونی یا چپ کردن تراکتور محافظت می کند. سازه حفاظت از واژگونی (ROPS) ساختاری است که قادر به محافظت از اپراتور در هنگام واژگونی تراکتور است. سازه ای است که دارای ویژگی هایی برای جذب انرژی با تغییر شکل در محدوده های مجاز است. مقدار انرژی قابل جذب بستگی به اندازه (وزن) تراکتور دارد و در استانداردهای مختلف تعریف شده است.
به طور عمده 2 نوع کابین وجود دارد، (1) کابین یکپارچه به این معنی که کابین بخشی جدایی ناپذیر از ورق فلزی عقب تراکتور مانند گلگیر و پانل کف است. تمام این قطعات به هم جوش داده می شوند. کابینی است که وقتی از تراکتور جدا می شود برای اپراتور غیرعملیاتی یا غیر کاربردی است. (2) کابین الحاقی که می تواند به عنوان یک ضمیمه از طریق پیچ و مهره روی تراکتور نصب شود. کابینی است که وقتی از تراکتور جدا می شود، تراکتور عملیاتی یا کاربردی است. از آنجایی که کابین تهویه مطبوع یک کالای لوکس برای بازار داخلی هند است، انتظار می رود حجم فروش بالغ کابین کم باشد. بنابراین، به نظر می رسد مدل کابین الحاقی از نظر اقتصادی برای هند منطقی تر باشد. در این کار یک کابین الحاقی برای تراکتور چند منظوره پرقدرت طراحی شده است که برای مزارع بزرگ مناسب است.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد