پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

باکت پشت تراکتوری

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

پیشنهاد لحظه ای

باکت پشت تراکتوری

باکت پشت تراکتوری

باکت پشت تراکتوری

برای بارگیری و حمل مصالح مختلف در زمین کشاورزی، باغات و دامداری ها، معمولا از بیل های لودری یا همان فرانت لودر استفاده می شود. اما گاهی مصالح ما حجم کمی دارد و فقط می خواهیم انها را از روی زمین جمع کنیم و به مکان دیگری انتقال دهیم. در این مواقع، وسیله ای به نام باکت پشت تراکتوری بسیار کاربردی است. این وسیله که به نام های پاکت پشت تراکتوری و بیل پشت تراکتوری نیز شناخته می شود، به اتصال سه نقطه تراکتور متصل شده و همانند یک بیل لودری، در پشت تراکتور می تواند مصالح و مواد را از روی زمین جمع کند. البته ارتفاع کار باکت پشت تراکتوری هیچ وقت به اندازه بیل لودری نیست، چون ارتفاع گیری و بالا و پایین رفتن آن بوسیله بازوهای عقب هست.

باکت پشت تراکتوری در گاوداری ها برای تمیز کردن و جمع کردن فضولات دامی بسیار کاربرد دارد. همچنین در باغات و مزارع برای جابجایی های کوچک در زمین ها و باغات کوچک بسیار کار راه انداز است و نیازی نیست برای این کارهای کوچک، بیل لودری خریداری شود.

باکت پشت تراکتوری در سایزهای مختلف تولید می شود. ارتفاع بارگیری، حجم بارگیری، عرض کار و سایر ویژگی ها در محصولات مختلف متفاوت است. نوع باغی این محصول نیز وجود دارد که برای اتصال به تراکتورهای باغی طراحی و تولید شده است.

در لبه باکت معمولا تیغه ای از جنس فولاد به کار می رود تا فرسایش باکت به حداقل برسد و لبه پایینی باکت که بیشتر با خاک و مصالح درگیر است، دیرتر فرسوده گردد.

یک جک دوطرفه برای کنترل باکت وجود دارد که می تواند لبه باکت را بالا و پایین دهد تا به راحتی بتوان عملیات بارگیری و تخلیه را انجام داد. اما از آن جا که جک باکت از نوع دوطرفه است، دو شلنگ دارد و تراکتور نیز باید دو خروجی هیدرولیک داشته باشد. در تراکتورهایی مثل فرگوسن 475 یا 399 که تعدادی خروجی هیدرولیک دارند مشکلی وجود ندارد، اما در تراکتورهایی مثل 285 که فقط یک خروجی هیدرولیک دارند، نصب باکت پشت تراکتوری با مشکل روبروست. البته این کار غیر ممکن نیست چون در تراکتور 285 می توان تعداد خروجی ها را افزایش داد. تعداد خروجی های تراکتور 285 بوسیله یک شیر هیدرولیکی به نام شیر زیرصندلی می تواند از یک به سه عدد افزایش یابد. در این صورت، غیر از خروجی قبلی هیدرولیک که برای جک های یکطرفه بود (معروف به خروجی تریلی)، دو خروجی دیگر نیز اضافه می شود که می توان یک جک دوطرفه را به آن وصل کرد.

 باکت پشت تراکتوری در زیر مجموعه ادوات و نجهیزات کشاورزی و باغبانی دسته بندی می گردد.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد