پشتیبانی آنلاین
۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲+
پشتیبانی آنلاین

  +۹۸۹۱۵۴۶۰۲۰۲۲

تراکتورهای کوبوتا

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Pinterest
print
امتیاز این مطلب:
5/5

تراکتورهای کوبوتا

تراکتورهای کوبوتا

در کوبوتا، هدف این است که به عنوان یک برند موتور مشهور به دلیل عرضه مداوم موتورهای مهندسی شده در جهت افزایش ارزش محصول مشتری، ارائه برنامه‌های کاربردی متناسب با نیازها و مناطق گسترده، ارائه گزینه‌ها در سطوح مختلف سوخت و اسب بخار، و ادامه کسب درآمد برتر باشد. بالاترین کالیبر اعتماد در چشم مشتریان را می تواند تأمین کند.

کلاس برتر دنیا

جذابیت اساسی تراکتورهای کوبوتا در توانایی آنها برای رسیدگی به طیف گسترده ای از کاربردها نهفته است، در حالی که به سخت ترین چالش ها می رسند.
به بیان ساده، جذابیت واقعی موتورها و تراکتورهای کوبوتا، که در مرز برتر جهانی در نوع موتورهای دیزلی کوچک صنعتی هستند، از ترکیب پیچیده توان بالا در حجم کم، قابلیت تعویض قطعات داخلی به صورت سوار واستفاده از چند نوع سوخت ناشی می شود. موتورهای کوبوتا با افزودن توانایی برآورده کردن استانداردهای آلایندگی چندگانه در کشورهای در حال توسعه و صنعتی، راه‌حل‌هایی را برای مشتریانی که دارای کاربری‌ها و مناطق مختلف هستند، ارائه می‌دهند.
علاوه بر این، با مشخصات مختلفی که هم برای نصب داخلی و هم برای فروش خارجی در نظر گرفته شده است، با توجه به قدرت مدل‌هایی که به طیف گسترده‌ای از نیازهای بازار پاسخ می‌دهند، کوبوتا خط تولیدی را ارائه می‌کند که به طور چشمگیری گزینه‌های مشتریان را گسترش می‌دهد. سری‌ها در شش مدل مختلف عرضه می‌شوند که حجمی از حداقل 479 سی‌سی تا حداکثر 6100 سی‌سی (فقط برای نصب در داخل خانه) و توان خروجی از 4.1 تا 157.3 کیلووات دارند.

فناوری پیشرفته و سیستم های پشتیبانی مورد اعتماد در سراسر جهان.

کوبوتا با تخصص موتورهای دیزلی با مشخصات زیر 19 کیلووات (25 اسب بخار) ULGE (موتور تجهیزات کاربردی، چمن و باغ) خود، اولین تاییدیه جهانی را تحت مقررات انتشار آلاینده های هیئت مدیره منابع هوایی کالیفرنیا به دست آورد. این امر با اقدامات جسورانه و پیشگیرانه برای برآورده کردن یک جریان ثابت از استانداردهای بین المللی انتشار دنبال شد که منجر به فشار برای رسیدگی به استانداردهای سطح 2 و ردیف 3 و سپس استانداردهای ردیف 4 صادر شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده شد. علاوه بر این، کوبوتا قبلاً فناوری ایجاد کرده است که خواسته‌های استانداردهای Tier 5 را در اروپا برآورده می‌کند، که در سال‌های 2019 و 2020 اجرایی شده است.
پایگاه‌های فروش ما برای این موتورها اکنون در 11 مکان در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و استرالیا فعالیت می‌کنند، در حالی که ما در مجموع بیش از 700 مرکز خدمات را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ایم. به این ترتیب، یک شبکه جامع عرضه محصول و خدمات در کشورها و مناطق سراسر جهان ایجاد شده است.
تیم های توسعه و تولید موتور کوبوتا بدون تزلزل در ماموریت مستمر خود برای توجه به خواسته ها و نیازهای مشتری، از مرحله طراحی به دنبال ابزارسازی یکپارچه محصولات با کیفیتی غیر قابل انکار به هماهنگی نزدیک خود با مشتریان ادامه می دهند. این موضع با تقویت مضاعف قدرت رقابتی ما و استفاده از فناوری های منحصر به فرد و پیشرفته ما در عرضه مداوم خدمات دقیق در تلاش برای دستیابی به وضعیت یک برند بزرگ جهانی (GMB) همراه خواهد بود.
با تبدیل شدن تغییرات آب و هوایی به موضوعی برای جامعه ما، اهداف بلندمدت جهانی تعیین شده است و تلاش ها برای یافتن راه حل ها در حال افزایش است. ایجاد یک جامعه بدون کربن برای حل این مسائل کلیدی است. مشتریان کوبوتا در تولید برنامه های کاربردی صنعتی نیز با چالش کاهش اثرات زیست محیطی خود مواجه هستند. هدف کوبوتا ارائه موتورهای کم کربن و کربن زدایی است که نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند.

تکنولوژی های تراکتورهای کوبوتا

 انواع مختلف گیربکس ها

طیف گسترده‌ای از گیربکس‌ها با طیف وسیعی از اسب بخار در تراکتورهای کوبوتا استفاده می شود که عملکرد کارآمدتری را ممکن می‌سازد، از جمله گیربکس مکانیکی، HST (گیربکس هیدرو استاتیک)، GST (گیربکس شیفت، انتقال قدرت)، CVT (گیربکس متغیر پیوسته) و غیره.

تراکتورهای کوبوتا

 

چرخش دو سرعته

هنگامی که زاویه چرخش چرخ‌های جلو تقریباً از 35 دقیقه بیشتر شود، چرخش دو سرعتی کوبوتا چرخ‌های جلو را تقریباً دو برابر سرعت چرخ‌های عقب می‌چرخاند. در نتیجه یک دور زدن نرم تر و محکم تر را فراهم می کند و به تراکتور اجازه می دهد در اولین تلاش به ردیف مجاور بچرخد یا به راحتی در اطراف محوطه ها و ساختمان های دامداری ها و … مانور دهد.

تراکتورهای کوبوتا

 کابین با طراحی ارگونومیک

کابین پیشرفته تراکتور کوبوتا برای راحتی بیشتر طراحی شده است. همه نمایشگرها، اهرم‌ها و کنترل‌ها، به همراه موارد مربوط به سیستم صوتی و تهویه مطبوع، برای دسترسی آسان‌تر و عملکرد بصری به صورت استراتژیک روی کنسول سمت راست یا اطراف فرمان قرار دارند.

تراکتورهای کوبوتا

 امکانات بیشتر برای ادوات

کوبوتا با استفاده از نقاط قوت شرکت های گروه خود، از قبیل کورنلند و …، در حال توسعه انواع ادوات تراکتوری جدید برای کشاورزی در مقیاس بزرگ است. بنابراین تراکتورهای کوبوتا کاربرد خود را برای خدمات رسانی به مشتریان بیشتر گسترش می دهند.

 ماشین آلات کشاورزی بدون سرنشین یا راننده

ماشین آلات کشاورزی خودران یا خودکار کوبوتا که قادر به کارکرد بدون سرنشین و خودکار به منظور دستیابی به راندمان بالاتر، دقت بیشتر و صرفه جویی بیشتر در کار هستند. کشاورزان می‌توانند از طریق دستورالعمل‌های کنترل از راه دور، کار ماشین آلات را شروع یا متوقف کنند، و GPS پیشرفته و فناوری رانندگی خودکار آن می‌تواند کشت و خاکورزی بسیار دقیق را انجام دهد.

تراکتورهای کوبوتا

 KSAS برای کشاورزی دقیق

به منظور بهبود کارایی و افزودن ارزش بیشتر به محصولات کشاورزی، کوبوتا سیستم کشاورزی هوشمند (KSAS) را توسعه داد. این شرکت به تحقیق و ترویج کشاورزی دقیق با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در این زمینه ها پرداخته است.

موتورهای استفاده شده در محصولات کوبوتا

موتورهای تحویل با مقررات انتشار جهانی مطابقت دارد

همانطور که آگاهی برای حفظ محیط زیست جهانی افزایش یافته است، استانداردهای انتشار برای موتورهای صنعتی سختگیرانه تر شده اند. همه سازندگان تجهیزات صنعتی اکنون ملزم به استفاده از موتورهای دارای گواهی آلایندگی هستند. در این شرایط، کوبوتا به عنوان یک تولید کننده موتور صنعتی پیشرو، همیشه موتوری را توسعه داده است که مقررات آلایندگی در سراسر جهان را رعایت می کند. کوبوتا همچنین مجموعه کاملی از موتورهای دیزلی فشرده از 56 کیلووات تا 86.4 کیلووات را ارائه می دهد که مطابق با استانداردهای EPA/CARB Tier 4 (شامل Tier 4 Final) و مرحله چهارم اتحادیه اروپا هستند.

کیفیت بالا بر اساس فناوری ریخته گری

کوبوتا در سال 1890 با تجارت ریخته گری تاسیس شد. فناوری ریخته گری یکی از فناوری های اصلی ما برای محصولات مختلف از جمله موتور است. با فن آوری ریخته گری، کوبوتا می تواند میل لنگ پیچیده ای تولید کند که موتورهای ما را با کارایی بالا و دوام بالا نگه می دارد.

تراکتورهای کوبوتا

ارائه قابلیت اطمینان کوبوتا حتی به محدوده بزرگتر

در سال 2016، کوبوتا توسعه اولین موتور بزرگ خود، V5009 را اعلام کرد. این موتور با تعادل خوب بین قابلیت اطمینان، عملکرد و چگالی توان بالا، به عنوان اولین برنده ژاپنی، جایزه “دیزل سال 2019” را دریافت کرد.

تراکتورهای کوبوتا

  • گردش مجدد گاز اگزوز خنک شده (EGR)

چرخش گاز اگزوز خنک‌شده (EGR) یک فناوری مدیریت گازهای خروجی است که باعث کاهش NOx و کاهش دمای احتراق می‌شود.

  • کاتالیزور اکسیداسیون دیزل (DOC)، فیلتر ذرات دیزل (DPF)

کاتالیزور اکسیداسیون دیزل (DOC)، فیلتر ذرات دیزل (DPF) تله های PM (ماده ذرات)، بازسازی غیرفعال/فعال و اگزوز تمیز را ایجاد می کند.

  • واحد کنترل موتور (ECU)

واحد کنترل موتور (ECU) موتورهای یکپارچه ای می سازد که قادر به تشخیص و کنترل خرابی ها هستند.

ویژگی های ادوات کوبوتا

برندهای قوی

گروه کورنلند، وایکون تولید کنندگان ادوات در گروه کوبوتا هستند. یعنی ادوات کوبوتا با نام این برندها تولید می شود. هر دو شرکت دارای سوابق جهانی و شهرت عالی در سراسر جهان هستند. آنها همچنین در پروژه های نوآورانه از جمله توسعه ادوات سازگار با ISOBUS، یک استاندارد بین المللی که امکان تبادل داده بین تراکتورها و ادوات را فراهم می کند، مشارکت دارند.

  • تنوع بیشتر محصولات

گروه کوبوتا مجموعه کاملی از محصولات را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از عملیات کشاورزی عمومی را شامل می شود، از کشاورزی مزرعه گرفته تا علوفه تعلیف دام و نگهداری از زمین های سبک. بنابراین کوبوتا می تواند، راه حل های بهینه متناسب با نیازهای شما را ارائه دهد.

تراکتورهای کوبوتا

  • هم افزایی با تراکتورهای کوبوتا

کوبوتا هم تراکتورها و هم ادوات را از طریق گروه خود ارائه می دهد و محصولات آن قبلاً از مرحله توسعه برای سازگاری تأیید شده اند. این بدان معنی است که آنها به دلیل قابلیت اطمینان فوق العاده و عملکرد پایدار در این زمینه شناخته شده اند. کوبوتا با به حداکثر رساندن هم افزایی در سراسر گروه خود، از نیازهای مشتریان پشتیبانی می کند.

تراکتورهای کوبوتا

  • ISOBUS، نیروی محرکه برای نوآوری های تکنولوژیکی در ماشین آلات کشاورزی

ISOBUS استاندارد بین المللی برای ارتباطات داده ای است که در کنترل یکپارچه تراکتورها و ادوات استفاده می شود. کوبوتا به عنوان یکی از اعضای اصلی بنیاد الکترونیک صنعت کشاورزی (AEF) عمل می کند، که انتشار این استاندارد را ترویج می کند و به پیشرفت ماشین آلات کشاورزی و رشد کشاورزی در سراسر جهان کمک می کند.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اظهار نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درباره بنوان

گروه بازرگانی بنوان یک تیم حرفه ای است که با توجه به اهمیت توسعه مکانیزاسیون در حوزه صنعت ادوات کشاورزی و حاکمیت وضع نابسامان در این حوزه که اغلب ناشی از سوء رفتار برخی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان سود جو، که آن هم متاثر از به روز نبودن دانش کشاورزان و عدم رسیدگی کافی مسئولین به این امر مهم می باشد، ورود به عرصه توزیع ادوات کشاورزی کرده است.

بنوان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آخرین مقالات

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها زودتر از دیگران آگاه میشوید.

سبد خرید
Facebook Email Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد